г. Киев, пр. В. Лобановского, 17
г. Ирпень, Киевская обл.,
ул. Северная, 48А
Позвоните
Меню
Медицинская клиника MkStolica / Консультации врачей / УЗИ – ультразвуковая диагностика

УЗИ – ультразвуковая диагностика

    УЗД - ультразвукова діагностика, або ультразвукове обстеження, це безболісний метод медичного дослідження, який використовує високочастотні звукові хвилі для отримання зображень внутрішніх органів та тканин у реальному часі.

Під час ультразвукової діагностики використовується спеціальний пристрій - ультразвуковий датчик, який розміщується на шкірі пацієнта в місці дослідження. Цей датчик випромінює звукові хвилі, які відбиваються від внутрішніх органів та тканин і повертаються назад до датчика. Отримані сигнали обробляються комп'ютером та відображаються у вигляді зображень на екрані.

УЗД діагностика використовується для візуалізації органів та структур у реальному часі, дозволяючи лікарям отримати інформацію про стан внутрішніх органів, визначити наявність патологій, вузлів, каменів, пухлин, розміри та структуру органів, їхню функціональну активність, а також встановити діагноз та контролювати ефективність лікування.

Цей метод безпечний, неінвазивний та широко використовується у медицині для діагностики різноманітних захворювань, включаючи стан серця, черевні органи, суглоби, м'язи, судини, щитоподібну залозу та інші.