г. Киев, пр. В. Лобановского, 17
г. Ирпень, Киевская обл.,
ул. Северная, 48А
Позвоните
Меню

Подолог

Лікар-подолог - це спеціаліст, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань стоп, а також вирішенням проблем, пов'язаних із структурою, функціональністю і здоров'ям ніг.

Основні обов'язки лікаря подолога включають:

  1. Діагностика стоп: Огляд та оцінка структури стопи, виявлення захворювань, таких як плоскостопість, грибкові інфекції, корінний мозоль, врослий нігтьовий пластинка, борозни на стопі, перебої в кровообігу тощо.
  2. Лікування стопових захворювань: Надання медичних порад та лікування різних стопових проблем, що можуть включати в себе консервативні методи (ортопедичне взуття, ортопедичні устілки, застосування медикаментів) або процедури (лікування мозолів, видалення нігтьових врослих пластинок, фізіотерапію, медичний апаратний педикюр та манікюр тощо).
  3. Поради щодо догляду за стопами: Надання рекомендацій та порад щодо гігієни, вибору взуття, правильної постави ніг та загального догляду за стопами.

Лікар подолог спеціалізується на здоров'ї та проблемах стоп, забезпечуючи професійну допомогу пацієнтам з різними стоповими захворюваннями та вирішуючи проблеми, пов'язані з ними.