г. Киев, пр. В. Лобановского, 17
г. Ирпень, Киевская обл.,
ул. Северная, 48А
Позвоните
Меню
Медицинская клиника MkStolica / Консультации врачей / Детский ортопед-травматолог

Детский ортопед-травматолог

Лікар дитячий ортопед-травматолог - це медичний фахівець, спеціалізований на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань та травм опорно-рухового апарату у дітей.

Основні аспекти роботи лікаря дитячого ортопеда-травматолога включають:

  1. Діагностика: Виявлення різних захворювань та травматичних ушкоджень кісток, суглобів, м'язів та сухожилля у дітей.
  2. Лікування: Розробка плану лікування для пацієнтів з травмами або вродженими вадами опорно-рухового апарату. Це може включати лікування медикаментозними методами, фізіотерапію, ортези, реабілітацію та, у деяких випадках, хірургічне втручання.
  3. Розвиток планів реабілітації: Проведення післяопераційної та післятравматичної реабілітації для відновлення функцій опорно-рухового апарату та покращення рухової активності.
  4. Консультації та поради: Надання порад батькам щодо управління станом здоров'я дитини, особливостей розвитку опорно-рухового апарату та профілактики травм.

Лікарі дитячі ортопеди-травматологи спеціалізуються на проблемах розвитку та здоров'ї опорно-рухового апарату у дітей. Вони забезпечують комплексний підхід до лікування, спрямований на відновлення функцій та покращення якості життя дітей з різними захворюваннями та травмами.