г. Киев, пр. В. Лобановского, 17
г. Ирпень, Киевская обл.,
ул. Северная, 48А
Позвоните
Меню

Детский офтальмолог

Дитячий лікар-офтальмолог - це медичний фахівець, який спеціалізується на дитячих захворюваннях та проблемах зору у дітей. Він проводить діагностику, лікування та профілактику різних захворювань ока та зорової системи у дітей від народження до підліткового віку.

Основні обов'язки дитячого лікаря-офтальмолога включають:

  1. Діагностика захворювань ока: Проведення офтальмологічного обстеження, виявлення вад зору, вроджених або набуттіх патологій очей у дітей.
  2. Лікування та контроль за станом зорової системи: Назначення лікування, включаючи призначення окулярів, контактних лінз, медикаментозні терапії, проведення процедур або хірургічних втручань, якщо потрібно.
  3. Профілактика та консультації: Надання порад щодо правильного догляду за очима, профілактики захворювань, рекомендацій з гігієни та раціонального користування зоровими пристроями.
  4. Спостереження за розвитком зору: Оцінка зорової функції та її розвиток у дітей, виявлення можливих аномалій та їх корекція.

Лікар-офтальмолог спеціалізується на дитячій офтальмології, забезпечуючи компетентну медичну допомогу дітям у виявленні та лікуванні захворювань очей та зорової системи для забезпечення їхнього здоров'я та правильного розвитку зору.