г. Киев, пр. В. Лобановского, 17
г. Ирпень, Киевская обл.,
ул. Северная, 48А
Позвоните
Меню

Детский хирург

Дитячий лікар-хірург - це медичний фахівець, який спеціалізується на хірургічному лікуванні у дітей. Він володіє спеціальними знаннями та навичками для проведення хірургічних процедур у малих пацієнтів, включаючи новонароджених, немовлят та дітей до підліткового віку.

Основні аспекти роботи дитячого лікаря хірурга включають:

  1. Лікування хірургічних захворювань: Виконання хірургічних втручань для лікування різних захворювань у дітей, таких як вроджені аномалії, травми,  хірургічні ускладнення тощо.
  2. Діагностика: Встановлення діагнозу захворювань, що потребують хірургічного лікування, та планування оптимальних методів хірургічних втручань.
  3. Передопераційна оцінка та підготовка: Проведення попередніх обстежень, консультацій та оцінка стану для забезпечення безпечного перебігу хірургічної процедури.
  4. Операційні втручання: Проведення операцій з використанням спеціального обладнання та технік для вирішення хірургічних проблем.
  5. Післяопераційний догляд: Надання медичної допомоги після операційного втручання, моніторинг стану пацієнта та реабілітаційні заходи.

Дитячі хірурги мають спеціалізовані знання та досвід, які необхідні для лікування хірургічних проблем у дітей, забезпечуючи безпечну та ефективну хірургічну допомогу в молодшому віці.