г. Киев, пр. В. Лобановского, 17
г. Ирпень, Киевская обл.,
ул. Северная, 48А
Позвоните
Меню

Дерматовенеролог

Лікар-дерматовенеролог - це медичний фахівець, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці шкірних захворювань, а також захворювань, які передаються статевим шляхом (венеричних захворювань).

Основні обов'язки лікаря дерматовенеролога:

  1. Діагностика та обстеження: Визначення захворювань шкіри, волосся та нігтів шляхом огляду та використання додаткових діагностичних методів, таких як шкірні випробування, біопсія, дерматоскопія, аналізи крові та інші.
  2. Лікування шкірних захворювань: Надання медичних порад та лікування широкого спектру шкірних захворювань, таких як екзема, псоріаз, акне, дерматити, дерматози, інфекції шкіри, радіохвильове видалення родимок, бородавок, папілом тощо.
  3. Венеричні захворювання: Діагностика та лікування венеричних (статевих) захворювань, таких як гонорея, сифіліс, хламідіоз, генітальний герпес, генітальний кандидоз та інші захворювання, що передаються статевим шляхом.
  4. Профілактика: Надання порад щодо догляду за шкірою, попередження захворювань шляхом правильного гігієнічного догляду та уникнення факторів ризику.

Лікар дерматовенеролог допомагає пацієнтам з різними проблемами шкіри, надаючи комплексну медичну допомогу від діагностики до лікування, спрямовану на відновлення здоров'я та естетичний вигляд шкіри.