г. Киев, пр. В. Лобановского, 17
г. Ирпень, Киевская обл.,
ул. Северная, 48А
Позвоните
Меню

Акушер-гинеколог

Лікар акушер-гінеколог - це медичний фахівець, який спеціалізується на жіночому репродуктивному здоров'ї. Він займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань жіночої статевої системи, вагітності, пологів та післяпологового періоду.

Основні обов'язки лікаря акушера-гінеколога:

  1. Гінекологічне обстеження: Проведення різних обстежень жіночої статевої системи, таких як пап-тест, ультразвукове дослідження, мамографія, колпоскопія та інші для виявлення патологій та захворювань.
  2. Лікування гінекологічних захворювань: Надання медичної допомоги та лікування різних захворювань жіночої статевої системи, таких як запальні процеси, міома матки, ендометріоз, патологія шийки матки тощо.
  3. Вагітність та пологи: Надання медичного супроводу вагітним жінкам, ведення вагітності, контроль за станом та розвитком плоду, підготовка до пологів та надання медичної допомоги під час пологів.
  4. Контроль за репродуктивним здоров'ям: Надання порад щодо планування сім'ї, методів контрацепції, розробка індивідуальних планів лікування для жінок з проблемами неплідності тощо.

Лікар акушер-гінеколог забезпечує повний спектр медичної допомоги в галузі жіночого здоров'я, розпочинаючи зі звичайних оглядів та закінчуючи роботою з вагітними жінками та участю у пологах.