17, V. Lobanovskyi Ave., Kyiv
Irpin, Kyiv region,
str. Severnaya, 48A
Call us
Menu

Pediatric dermatovenerologist

Дитячий лікар-дерматовенеролог - це медичний фахівець, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці шкірних захворювань у дітей. Він займається виявленням та лікуванням різних захворювань шкіри, що можуть виникнути у дітей від народження до підліткового віку.

Основні обов'язки дитячого лікаря дерматовенеролога:

  1. Діагностика: Визначення шкірних захворювань у дітей шляхом огляду та використання додаткових діагностичних методів, таких як шкірні випробування, біопсія, дерматоскопія, аналізи крові тощо.
  2. Лікування: Надання медичних порад та лікування широкого спектру шкірних захворювань у дітей, таких як алергічні реакції, екзема, дерматити, інфекції шкіри та інші захворювання.
  3. Поради та попередження: Надання батькам порад щодо догляду за шкірою дитини, попередження захворювань шляхом правильного гігієнічного догляду та уникнення факторів ризику.
  4. Контроль статевих захворювань: У разі потреби в дитячому віці - діагностика та лікування дитячих венеричних (статевих) захворювань.

Дитячий лікар дерматовенеролог спеціалізується на шкірних проблемах у дітей, надаючи комплексну медичну допомогу та рекомендації, спрямовані на підтримання здоров'я та доброго стану шкіри дітей.