17, V. Lobanovskyi Ave., Kyiv
Irpin, Kyiv region,
str. Severnaya, 48A
Call us
Menu

Rehabilitation, massage

Фізіотерапія – це необхідна частина періоду реабілітації при хронічних захворюваннях і після важких травм. Вона являє собою сукупність методів лікування за допомогою таких фізичних факторів як електричний струм, тепло, магнітне випромінювання, повітря, світло і багато інших. Сьогодні фізіотерапія активно розвивається і вже існує маса різних методів, які дозволяють благотворно впливати як на певні проблемні місця, так і на організм в цілому.

Механотерапія
Магнітотерапія — це відносно новий напрямок в фізіотерапії, що грунтується на впливі низькочастотного магнітного поля на хвору область або весь організм в цілому. Основна мета магнітотерапії — боротьба з болем.
Лазеротерапія
Лазеротерапія – це вплив на організм за допомогою слабкого лазерного випромінювання, яке має антибактеріальний та антивірусний ефект. Лазер прогріває м’які тканини і судинно-нервові вузли, стимулюючи їх відновлення.
Ультразвукотерапія
Ультразвуком називають механічні коливання пружного середовища з частотою, що перевищує верхню границю чутливості 20кГц.
Елетрофорез
Елетрофорез - спрямований рух колоїдних частинок або макроіонів під дією зовнішнього електричного поля.
Світлолікування
Світлолікування — розділ фізіотерапії, що з лікувальною та профілактичною метою використовує променеву енергію сонця і деяких штучних джерел світла.
УВЧ-терапія
УВЧ-терапія (ультрависокочастотна терапія) є фізіотерапевтичним методом лікування, під час якого використовують електромагнітні поля ультрависокої частоти. УВЧ-терапія – це, свого роду, лікування теплом, яке за допомогою спеціального обладнання проникає у тканини і органи людини.
Ампліпульстерапія
Ампліпульстерапія - лікувальне застосування синусоїдальних модульованих струмів (СМС), які подаються в постійному та перемінному режимах.
Ударно-хвильова терапія
Ударно-хвильова терапія – ефективний метод лікування захворювань опорно-рухового апарату та лікування урологічних захворювань.
Мікрохвильова терапія
Мікрохвильова терапія (НВЧ-терапія, СМВ-терапія) - фізіотерапевтичний метод лікувального впливу на організм високочастотними електромагнітними коливаннями (НВЧ-коливання).
Інгаляція
Інгаляція — це метод введення лікарських засобів шляхом їх вдихання.