м. Київ, пр В. Лобановського, 17
м. Ірпінь, Київська обл.,
вул. Північна, 48А
Зателефонуйте
Меню
Медична клініка MkStolica / Сучасна хірургія

Сучасна хірургія

Ортогнатична хірургія - тип хірургічного втручання в щелепно-лицевої ділянки, який сприяє нормалізації оклюзії (співвідношення зубів) і зміни профілю особи.

У медичній клініці «Столиця » ортогнатична хірургія проводиться висококваліфікованої командою щелепно-лицьових хірургів. Успішні результати в сучасній ортогнатичній хірургії залежать від тісної співпраці між щелепно-лицьовим хірургом і ортодонтом на всіх етапах лікування, від передопераційного планування до завершення лікування. Можливість використовувати сучасні комп'ютерні технології дозволяє на передопераційному етапі спрогнозувати результат лікування, таким чином пацієнт на початковому етапі має можливість оцінити майбутній результат роботи хірурга.
Завдяки тому, що ортогнатичні операції проводяться на базі багатопрофільного лікувально-діагностичного центру «Столиця», в якому пацієнт може отримати максимально швидко консультації суміжних фахівців і пройти додаткові методи обстеження, вартість і швидкість надання медичних послуг по ортогнатичній хірургії - одна з найдоступніших в Києві .

Коли необхідна ця операція?

Даний вид лікування показаний в разі:

  • деформацій зубних рядів, обумовлених порушеннями формування, зростання і розвитку кісток лицьового скелета;
  • асиметрії особи, викликаної наявністю диспропорцій у розмірах і формі щелеп;
  • надмірного розвитку нижньої щелепи, що порушує гармонійний вигляд особи;
  • недорозвинення щелеп, в тому числі обумовленого вродженими аномаліями і пороками розвитку;
  • при неефективності використання ортодонтичного лікування.

Які результати дає ортогнатичному хірургія?

Як результат ортогнатичному операції, виконаної лікарями медичної клініки «Столиця», усувається неправильний прикус, нормалізується гармонійний профіль особи пацієнта, підвищується якість життя пацієнта. Також, пацієнт частково або повністю позбавляється від дефектів мовлення, у нього зникають проблеми з прийомом їжі.

Крім усунення вроджених або придбаних розладів функцій щелеп, одним з важливих досягнень ортогнатичному хірургії є надання особі більш естетичною, гармонійної форми. Слід зазначити, що при коригуванні фахівцями враховуються побажання пацієнта.
Як виконується операція ?

У медичній клініці «Столиця » на базі відділення хірургії голови та шиї проводяться оперативні втручання як на одній, так і на двох щелепах, здійснюється корекція підборіддя (геніопластіка), хірургічне розширення верхньої щелепи та ін. Фахівцями медичної клініки «Столиця» виконуються ортогнатичному операції будь-якого рівня складності, при необхідності з залученням провідних фахівців та професорів області щелепно-лицьової хірургії. Послуга може бути надана після проведення консультації щелепно-лицьовим хірургом для встановлення (підтвердження) діагнозу, визначення показань і протипоказань до проведення оперативного втручання.

Переваги проведення ортогнатичних операцій в медичній клініці «Столиця»

  • Ортогнатична хірургія в Києві на базі нашої медичної клініки проводиться командою висококласних фахівців міжнародного рівня. Всі хірурги мають великий практичний досвід в проведенні коригувальних операцій в щелепно-лицевої ділянки.
  • Ортогнатична хірургія стала успішною, завдяки сучасному обладнанню, яке застосовується нашими лікарями, а також інноваційним технологіям. З їх допомогою вдається отримувати хороші результати в виправленні вроджених і набутих дефектів і деформацій.
  • Однією з переваг, які отримують пацієнти медичної клініки «Столиця», полягає в тому, що на послугу ортогнатичної хірургії одні з найдоступніших цін у Києві та Україні.

Більш детально Ви можете отримати інформацію, а також записатися на прийом до щелепно-лицьовому хірургу, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті медичної клініки «Столиця».