м. Київ, пр В. Лобановського, 17
м. Ірпінь, Київська обл.,
вул. Північна, 48А
Зателефонуйте
Меню
Медична клініка MkStolica / Спортивна медицина

Спортивна медицина

Спортивна медицина - прикладна галузь медико-біологічної спортивної науки. что вівчає .Вплив на організм людини засобів фізичної культури і спорту; розробляє та обґрунтовує раціональну методику фізичних вправі и спортивного Тренування з метою всебічного гармонійного розвитку, Зміцнення здоров'я і Підвищення працездатності людини.

У клініці «Столиця +» як окремий напрямок представлена спортивна медицина. Спортивна медицина займається захворюваннями і травмами, отриманими при заняттях спортом. Спортивна медицина виділяється в окремий напрям через те, що характер пошкоджень носить специфічний характер. Спорт, особливо професійний, - це не просто високі фізичні навантаження, а наднапруження людських можливостей. Залежно від виду спорту, травми можуть виявлятися різного клінічною картиною. Вони відрізняються різноманітністю, розривами зв'язок і сухожиль, розтягуваннями м'язів, складними переломами, часто з пошкодженням хребта.
Лікування в клініці «Столиця »

Спортивна травма вимагає комплексного підходу в лікуванні і залучення для її лікування фахівців різного профілю. Тільки команда добре підготовлених і досвідчених фахівців може здійснити комплексне патогенетичне лікування. У клініці «Столиця +» ці умови виконуються в повному обсязі.
Наші методики дозволяють провести реабілітацію спортсменів в найкоротші терміни. У клініці «Столиця +» надається допомога юним і дорослим спортсменам, професіоналам і аматорам. Ми не ділимо наших пацієнтів за категоріями, ми завжди підходимо індивідуально.

Завдяки комплексному підходу в нашій клініці лікувати наших пацієнтів в найкоротші терміни з максимально можливим ефектом. У клініці проходять лікування та реабілітацію футболісти, боксери, скелелази і люди, що займаються фізичною культурою.