м. Київ, пр В. Лобановського, 17
м. Ірпінь, Київська обл.,
вул. Північна, 48А
Зателефонуйте
Меню
Медична клініка MkStolica / Імплантація, протезування

Імплантація, протезування

Імплантація – це заміна відсутнього зуба титанової конструкцією. Коли природний орган врятувати не вдається, дана процедура дозволяє повністю відновити його функції і запобігти ускладненням. Своєчасний похід до стоматолога допомагає уникнути таких проблем:

  • Повна імплантація зубів в Києві: найкращі ціни і методикиПорушення травлення з – за поганого пережовування їжі.
  • Стоншування кісткової тканини і зміщення зубного ряду.
  • Руйнування ясен і сусідніх зубів з – за відсутності точки опори.
  • Поява дефект мови.
  • Зміна рис обличчя.
  • Естетична непривабливість

Чим довше ви будете ходити без зубів, тим сильніше ці проблеми будуть проявлятися. А пацієнтам з сильними ускладненнями цю операцію провести неможливо. Стоматологи swiss-dent підберуть і інший метод корекції, але він буде дорожче, так що краще не відкладати похід до фахівця.

Підготовчі етапи імплантації: діагностика зубів

Відновлення зубного ряду починається з огляду щелепи. Вона повинна бути здоровою і без пошкоджень, інакше період загоєння затягнеться. Карієс сусідніх зубів перед проведенням операції усувається, щоб запобігти поширенню інфекції. Все, що потрібно домогтися на етапі підготовки – стерильність ротової порожнини.

Для оцінки стану кісткової тканини робиться знімок верхньої та нижньої щелепи. На основі отриманих даних підбирається система, яка буде імплантуватися пацієнтові. На цьому етапі враховується індивідуальна непереносимість, проводяться аналізи щоб уникнути алергічних реакцій.

При сильній деформації кісткової тканини її нарощують штучно. Забір донорської кістки береться з ротової порожнини самого пацієнта або іншої людини. Вживлюваний матеріал може також мати штучне або тваринне походження: проводиться на основі фосфату кальцію, свинячих або бичачих кісток.

Підготовчі процедури в клініці swiss-dent входять у вартість імплантації. Ми підбираємо оптимальний варіант корекції, щоб гарну посмішку міг дозволити собі кожен.

Операція імплантації зуба: установка конструкції

Повністю відновити функцію природного зуба дозволяє вживлення його штучних частин. Роль кореня виконує титановий імплантат, зроблений у формі шурупа. Він угвинчується в щелепних кісток і служить опорою для верхньої частини протеза. Процедура проводиться під місцевою анестезією, після чого настає етап очікування.

Процес приживлення імплантату займає від 3 до 6 місяців. Після повного відновлення ясна пацієнт повертається до лікаря для встановлення абатмента. Це виріб у вигляді гвинта з різьбленням вкручується в штучний корінь і формує ложе для коронки. По завершенню процедури необхідно почекати 15 днів.

На останньому етапі проводиться установка видимої частини штучного зуба – коронки. Матеріал її виготовлення пацієнт вибирає сам. Дорогі системи виробляють з оксиду цирконію. Цей матеріал гіпоалергенний, швидше приживається, а його светопроводимость ідентична природного. Є й інший варіант – МЕТАЛОКЕРАМІКА. Це менш практичний спосіб відновлення посмішки, але бюджетний.

Імплантація за 1 день: як це робиться

Рівень розвитку стоматології дозволяють провести установку штучного зуба за 1 день. Цю операцію називають одне етапної імплантацією і виконується вона відразу після видалення природного зуба. Від класичного методу відрізняється тим, що не треба чекати приживлення штифта.

Одне етапна імплантація передбачає установку звичайного штифта. Тільки на відміну від класичного методу, коронка насаджується на нього вже через 3 дні після імплантації. Щоб уникнути зайвого навантаження на імплантат, стоматологи роблять коронку трохи нижче інших.

Дана процедура проводиться тільки при відсутності одного зуба. Процес імплантації може проводиться з можливістю установки 4 або 6 штифтів. Перший варіант показаний при доброму стані тканин і якщо ясна здорові. Другий – дозволяє відновити посмішку при остеохондрозі і інших захворюваннях кісток.

Вартість даної процедури перевищує класичну. Але якщо ви хочете заощадити час, це оптимальний варіант. Щоб процес відновлення посмішки пройшов без ускладнень вибирайте перевірену клініку. « МК СТОЛИЦЯ» має всі необхідні сертифікати для проведення процедур.

Медична клініка  «Столиця» піклується про своїх клієнтів, тому будь-яке протезування зубів супроводжується комплексним обстеженням і лікуванням. 

Чому важливі зубні протези? 

У наслідок цього багато хто з часом їх втрачають. Втрата зуба несе за собою багато ускладнення для пацієнта:

  1. На сусідні зуби припадає більше навантаження при жуванні, що може стати причиною зубного болю в майбутньому.
  2. Прийом їжі стає некомфортним: в порожнинах їжа застряє, надалі пацієнт може отримати запалення ясен або появу карієсу.
  3. Погіршується живлення з-за труднощів жування: від багатьох продуктів доводиться відмовлятися.
  4. Починають западати щоки, що призводить до погіршення зовнішнього вигляду.

Що ж робити, якщо Ви втратили зуб? Необхідно записатися на консультацію стоматолога, щоб вибрати підходяще протезування зубів і ціни.

Протезування зубів можна поділити на три види:

1. Знімне протезування зубів ґрунтується на виготовлення знімного протеза, який заміщує повне або часткове відсутність зубного ряду.

Знімне протезування зубів Київ сприймає позитивно, так як це досить недорогий спосіб вирішення проблеми.

Однак, у цього методу ціна є одним з небагатьох переваг. Для нормального кріплення протеза необхідно наявність достатньої кількості своїх зубів, або ж використання додаткових фіксуючих матеріалів.

2. Незнімне протезування передбачає виготовлення спеціальних конструкцій, які фіксуються стоматологічними цементуючими матеріалами в порожнині рота і не знімаються пацієнтом. Прикладом такого процесу є металокерамічна коронка. Київ, вартість у якому на такі вироби часто вельми висока, а якість бажає кращого, постійно знаходиться у пошуку ідеального співвідношення. І ось воно рішення: Медична клініка «Столиця» в якій має високу якість і прийнятні ціни.

 

3. Медична клініка «Столиця» пропонує комбіноване протезування на імплантах. Цей метод дозволяє використовувати знімний протез на імплантатах, які імплантуються в порожнину рота пацієнта, забезпечуючи надійну фіксацію і естетичний вигляд зубів.

Медична клініка «Столиця» з турботою про клієнта!

Діагностика, протезування зубів, лікування – невід’ємні чинники, які дозволяють зробити не тільки якісні протез або коронку, але і забезпечити здоров’я і довге життя зубах клієнта.